سحر میرآبا
Rate this page

بیوگرافی دکتر سحر میرآبا

سرکارخانم دکتر سحر میرآبا، فارغ التحصیل از دانشکده دندانپزشکی تهران بوده و بیش از 10 سال است که در تمامی زمینه های دندانپزشکی به ویژه زیبایی، اصلاح طرح لبخند و … در حال خدمت رسانی به مراجعین عزیزان می باشد.

درتمامی این مدت سعی داشتیم تا در مطب شخصی خود با ارائه بهترین خدمات و جدیدترین متدها و با استفاده از باکیفیت ترین مواد، موجبات رضایت همگان را فراهم سازیم

درخشش دندان هایتان پاسخ اعتماد شماست

خدمات دندانپزشکی زیبایی دکتر میرآبا

  • انجام تمامی خدمات زیبایی دندان *با رعایت بالاترین پروتکل های بهداشتی و دندانپزشکی*
  • دندانپزشکی دکتر سحر میرآبا، با ارائه خدماتی عالی درتمامی زمینه های دندانپزشکی به ویژه زیبایی دندان ها (اصلاح طرح لبخند، فرم زیبای دندان ها، خلق لبخند زیبا) در جهت ارتقای سطح سلامت بهداشت دهان و دندان درخدمت هموطنان عزیز می باشد.
  • این مطب با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات و به روز ترین متدها در زمینه مشکلات دندانی – بیماری های لثه، درمان ریشه، پروتز ثابت، پروتز متحرک، ونیر کامپوزیت، ترمیمی، اطفال و ... آماده ارائه خدمات و مشاوره درمانی به هموطنان عزیز می باشد.
  • دسترسی مناسب درون شهری چه با وسایل نقلیه عمومی و چه با وسیله شخصی، خارج از طرح ترافیک و طرح آلودگی هوا بودن را می توان از نقاط مثبت این مطب دانست.

آدرس و اطلاعات تماس دندانپزشکی دکتر میرآبا

آدرس مطب:  تهران – منطقه 10 – خیابان کارون– نرسیده به خیابان هاشمی– پلاک 328 – ساختمان پزشکان راهپیما – طبقه 4 – واحد 40

ساعت کاری همه روزه 13:00 تا 19:00 حتما با تعیین وقت قبلی

شماره های تماس:

09100806916 – 021-66375732

تماس حاصل فرمایید.